screenshot-gideastarter.lineweb.online-2020.01

PŘÍMÁ PODPORA A FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ,NÁPADŮ

g-ideastarter
Nové místo pro vaše projekty, originální nápady


Máte originální nápad a rádi byste jej realizovali? K tomuto účelu slouží Startery. Asi jedním z nejznámějších je Kick-Starter. Každý takový server však má své podmínky, které musíte při publikaci Vašeho projektu splňovat. Jak jsme si sami vyzkoušeli, ne vždy a pro každého jsou vyžadované podmínky serverů splnitelné. A tímto se G-Idea Starter asi nejvíce liší od těch dosavadních.

PŘÍMÁ PODPORA A FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ,NÁPADŮ

G-IdeaStarter přináší novou podobu možnosti financování nápadů, zboží a projektů z různých oborů. Na rozdíl od známých, klasických crowdfundingových platforem, jako např. KickStarter, G-IdeaStarter umožňuje jednoduchou publikaci a více forem podpory, přičemž každá z nich je přímá – zvolená forma podpory jde ihned a přímo na účet či adresu uvedeného autora daného „projektu“. Navíc, G-Ideastarter si nenárokuje žádné provize!

NEJEN STARTER

G-IdeaStarter umožňuje i online komunikaci mezi uživateli prostřednictvím soukromých zpráv (soukromý chat), komentování „projektů“, hodnocení, sledování uživatelů a odběry jejich publikací.

G-IdeaStarter – NOVÝ ZPŮSOB (SEBE)REALIZACEmince

K publikaci „projektu“ slouží jednoduchý formulář v sekci uživatelského účtu. Tímto formulářem pak lidem řeknete, proč a co, nebo kolik peněz potřebujete a co za to mohou na oplátku získat – např. zboží, podíl, … Je-li to možné, doplňte publikaci náležitými mediálními přílohami a odkazy …


Přejdi na G-Idea Starter


screenshot-gideastarter.lineweb.online-2020.01

 

 

60 x projevený zájem