JAK SI OBJEDNAT WEBOVÉ STRÁNKY

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK, WEBDESIGN, SPRÁVA WEBU ... WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU A LEVNĚ

Tvorba webových stránek je mým dlouholetým koníčkem i neustálou výzvou. Přestože mohu nabídnout vytvoření webu i v jiných systémech, jsem věrná redakčnímu systému WordPress, který všem vřele doporučuji.

 

JAK TVOŘÍM WEBOVÉ STRÁNKY?

Stránky jsou budovány na základě naší detailní komunikace a přijetí jejich konceptu. Při tvorbě webu dbám zejména na charakter stránek, rozvržení webu a vytvoření přívětivého a intuitivního uživatelského rozhraní.  Vašim cílům, požadavkům a potřebám přizpůsobím i funkce a responzivní vzhled webových stránek (webdesign).

Veškerá má práce na webových stránkách je Vám kdykoliv a snadno přístupná, jelikož je provádím přímo na Vaší doméně. Díky tomuto ověřenému postupu můžete včas vznést své připomínky či mi sdělit Vaše další přání.

 

PRO EFEKTIVNÍ TVORBU WEBU JE DŮLEŽITÁ KOMUNIKACE

Tvorba webové stránky je náročný proces, který vyžaduje detailní a častou komunikaci. Své služby nabízím výhradně dálkově, tedy online. Komunikuji s Vámi e-maily a telefonicky prostřednictvím aplikací umožňujících hovory zdarma (WhatsApp, Viber).

 

WEB NA MÍRU A  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

JAKÉ TVOŘÍM WEBOVÉ STRÁNKY

::::::::::::

  • firemní webové vizitky a osobní prezentace
  • komunitní weby – blog, fórum
  • prodejní stránky – katalog, e-shop
  • inzerce, zpravodaj, magazín
  • weby pro online kurzy a školení

::::::::::::

Ve WordPress lze přizpůsobit a vytvořit téměř vše.

Tento systém s vlastní administrací a plně přístupnou správou obsahu nabízí editaci, které se pak můžete věnovat i sami, případně se můžeme dohodnout na další spolupráci. Na mou práci na webových stránkách ve WordPress může kdykoliv a kdokoliv navázat, neboť se dostane k veškerému obsahu.

VÍCE O WORDPRESS

NEŽ SI OBJEDNÁTE TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK

Aby byly vypracované webové stránky efektivní a splňovaly vysněné cíle, měli byste vědět, co od nich očekáváte. Stránky je zapotřebí pečlivě promyslet od samých základů a ještě předtím, než si objednáme jejich tvorbu. Mezi nejdůležitější faktory řadíme:

1- název domény a webhostingové služby

2- typ a charakter webových stránek

3- rozvržení webu, jeho styl, vzhled

4- požadované funkce webových stránek

5- obsah a grafické prvky stránek

 

Obecné informace o tom,

CO K TVORBĚ STRÁNEK POTŘEBUJI

 

V první řadě je nevyhnutelné, abych od Vás získala oprávnění a přístupy ke správě domény, databázím a webhostingu (pokud je již máte). Jestliže jste si tyto služby doposud nezřídili, ráda se o vše postarám. Přidělené přístupy a oprávnění Vám budou předány na konci naší spolupráce, případně jen zrušíme ty mé.

Dále bych potřebovala vědět, čím se zabýváte a k čemu mají webové stránky sloužit (případně mi můžete poslat link Vašeho stávajícího webu pro mou bližší představu).

Rozvržení a webdesign webu můžete ponechat na mém vlastním uvážení, avšak, máte-li již jasnou představu o tom, jak by měl vypadat, vynaložím maximální úsilí, abych splňoval Vaše očekávání. V obou případech doporučuji, abyste mi poslali 2-3 odkazy na libovolné webové stránky, které se Vám líbí a mohly by nám posloužit coby vzor.

Mohu po Vás vyžadovat osobní a obchodní informace, v závislosti na typu, účelu a obsahu webových stránek.

Nezapomeňme na online předání textového a grafického materiálu, který chcete na webových stránkách mít. 

————–

V případě, že budete mít ještě nějaké další požadavky, je možné, že i já Vás požádám o další doplňující informace.

MÁTE ZÁJEM O WEBOVÉ STRÁNKY?

Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy

* Odesláním formuláře potvrzujete, že jste osoba starší 18 let, dáváte svolení k využití uvedených kontaktů / údajů a přijímáte podmínky Soukromí (GDPR) a Obecné podmínky .

COMKLI.COM
WEB NA MÍRU & LIDSKY