WORDPRESS PRO WEBOVÉ STRÁNKY

Tvorba webu - WORDPRESS WEBOVÉ STRÁNKY

WordPress není jen redakční systém – je to kouzelná brána do světa kreativity a inovace. Jeho široká škála šablon a pluginů umožňuje vytvořit webové stránky na míru, téměř bez omezení. Ať už toužíte po osobním blogu, e-shopu, firemní prezentaci nebo inzertní či zpravodajské platformě, WordPress je správná volba. Je to flexibilní platforma, která se hodí pro různé typy webů a umožňuje uživatelům přizpůsobit si svůj web podle svých potřeb a cílů.

 

TOP 3 PŘEDNOSTI SYSTÉMU WORDPRESS

Představím Vám hlavní přednosti, které dělají z WordPressu atraktivní nástroj pro vytváření webových stránek pro široké spektrum uživatelů, od začátečníků až po pokročilé vývojáře:

  • Jednoduchost a Přístupnost:

  • Flexibilita a Škálovatelnost:

  • SEO-Připravenost:

  • Uživatelské rozhraní s vlastní administrací umožňuje snadnou správu obsahu a funkcí webu.
  • Díky široké škále šablon (themes) a pluginů může být WordPress upraven a rozšířen dle potřeb uživatele. Lze ho využít pro vytvoření osobních blogů, firemních stránek, e-shopů či dokonce komplexních portálů.
  • WordPress má vestavěné nástroje a pluginy, které usnadňují implementaci SEO strategií a zlepšují viditelnost webu ve vyhledávačích.

PROČ PREFERUJI WORDPRESS WEBOVÉ STRÁNKY?

Nacházíte se na novém webu. ale tvorba webových stránek je mým dlouholetým koníčkem i neustálou výzvou. Přestože mohu nabídnout vytvoření webu i v jiných systémech, jsem věrná redakčnímu systému WordPress, který všem vřele doporučuji.

Při tvorbě webu dbám zejména na charakter stránek, rozvržení webu a vytvoření přívětivého a intuitivního uživatelského rozhraní.  Vašim požadavkům a potřebám přizpůsobím i funkce a responzivní vzhled webových stránek (webdesign). Ve WordPress lze přizpůsobit a vytvořit téměř vše.

Tento systém s vlastní administrací a plně přístupnou správou obsahu nabízí editaci, které se pak můžete věnovat i sami, případně se můžeme dohodnout na další spolupráci. Na mou práci na webových stránkách ve WordPress může kdykoliv a kdokoliv navázat, neboť se dostane k veškerému obsahu.

 

STÁHNĚTE SI WORDPRESS A BUDUJTE SVOU POZICI V ONLINE SVĚTĚ

WORDPRES.ORG   |  VÍCE O WORDPRESS

VYUŽITÍ WORDPRESSU V ČÍSLECH

Statistiky o počtu webů běžících na platformě WordPress k únoru 2022 uváděli, že přes 40 % všech webových stránek na internetu je postaveno právě na WordPressu. To znamená, že WordPress má obrovský podíl na trhu tvorby webových stránek a je používán pro miliony webů po celém světě.  WordPress zůstává populární volbou pro mnoho uživatelů, od jednotlivců až po velké podniky.